Proč neprodávat sami?

Nikdo z nás nemůže umět vše.. Na každou práci je třeba odborník, a v případě obchodu s realitami, kde se jedná prakticky ve všech případech o velmi vysoké částky, to platí snad ještě více. Pokud by jste se rozhodli prodávat sami, musíte si zjistit a zajistit spoustu věcí: kde a jak nabízet, inzerovat, reagovat na desítky dotazů, telefonátů, mailů, vyhnout se záplavě dotěrných realiťáků (bohužel tak mnozí fungují), stanovit si co možná nejvyšší, ale zároveň reálnou cenu, zajistit právní servis, úschovu financí, nějakým způsobem „prozálohovat“ celý proces, aby jste neplatili právní služby a kupující Vám na poslední chvíli „cukne“.. Dále jednání s katastrem, předání nemovitostí, převod energií a dalších x souvisejících věcí..

Je toho prostě hodně, ale pro člověka z oboru, pro kterého jsou tyto záležitosti denním chlebem, není nic problém a s čistým svědomím mohu říci, že svou práci vykonávám opravdu rád a s nadšením, kdy jediným cílem je dovést celý proces do zdárného cíle – ke spokojenosti všech zúčastněných..

Možná si řeknete, proč zrovna já a nevyužít jeden z velkých a megalomanských realitních řetězců? Odpověď je jednoduchá: O VŠEM SI ROZHODUJI SÁM a nabízím OSOBNÍ PŘÍSTUP KAŽDÉMU KLIENTOVI. Nepopírám, že i zástupci velkých kanceláří mohou odvádět svou práci na vysoké úrovni, ale podléhají jednotným stanovám a pravidlům.. Se mnou se můžete NA VŠEM V KLIDU DOMLUVIT, na postupech prodeje, znění smluv, prostě čemkoliv. Také nabízím LIDSKÝ a „NORMÁLNÍ“ přístup.. Není třeba být vystajlovaný makléř v drahém obleku a s hollywoodským úsměvem, ale jednat jako normální člověk, s normálními lidmi.. A to vše na přátelské a zároveň profesionální úrovni..

Neutrácím zbytečně za makléře? Rozhodně ne.. Pominu-li veškeré výše uvedené argumenty, možná Vás zaujme i další věc – PRODÁM NEMOVITOST ZA VAŠI CENU! Zůstane tedy zachována vaše cena, navíc získáte veškeré naše služby i služby advokátní kanceláře zcela zdarma. A zcela zaručeně neplatí, že navýšením prodejní ceny o naši provizi dojde k navýšení ceny, které by vedlo k neprodejnosti. Správným a strategickým prezentováním nabídky prodáváme mnohdy i za VYŠŠÍ CENU, než byla původní představa prodávajících.

Co vás zajímá?

Informace

Lukáš Tichý

+420 777 888 814

tichy.reality@gmail.com

Kancelář:
Novinářská 1113/3
709 00 Ostrava-Mar.Hory

Kontaktní formulář